novinka
Zdroj: youtube.com

A CUP OF STYLE ZE STUDNY RADÍ JAK TŘÍDIT ŠATNÍK!


A Cup of Style je, jak už asi název dává tušit, kanál plný takových těch holčičích věcí. Stojí za ním dvě youtuberky (Nicole a Lucie), a jestli hledáte rady, jak se nalíčit, obléct a vyrobit nástěnku, tak budete hledat hodně dlouho, protože snad 80%videí jsou vlogy. A to například o tom, jak byly holky na horách a jedly hranolky. Což je vskutku stylové. Nicméně nakonec najdete i nějaké ty rady, takže se pojďme podívat, jak jsou užitečné.

Jak si pořádně vytřídit šatník tak, abyste měli mnohem víc inspirace při vybírání outfitu? O tom je dnešní video! Píšou děvčata v jeho popisku. Tak si to pojďme projít. Oblečení ze skříně vyndejte, a teď pozor, to co nechcete, už tam pak nevracejte. To je nám ale mazaná fintička. My totiž vždycky to oblečení jen vyndali, následně ho tam všechno zase vrátili a druhý den ráno jsme se pak před skříní divili, proč máme tak málo inspirace při vybírání outfitu. Tak teď už víme, kde jsme dělali chybu. Díky holky.

Jediné, co ceníme, a s čím si, nevíme která z nich, dala opravdu práci, bylo, že si kvůli voiceoveru vlezla do studny, aby měla na hlase pěkně znělý reverb.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.


18. 03. 2018

0
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.