novinka
Zdroj: youtube.com

ANDY COCONUT JE ZÁBAVNÁ JAKO TENTO OBRÁZEK!

Andy Coconut je teprve šestnáctiletá youtuberka a přesto už točí 3 roky. V článku, který o ní před rokem vyšel se můžete dočíst, že Andy dělá videa, která jsou rozhodně zábavná. Zajímavé je, že o pár řádků dál, už jsou jen docela zábavná. Protože se autor toho článku postupně začal blížit k pravdě, tak je zřejmě na nás abysme to dokončili.

Je to nuda jako prase přátelé. Tak u videa, které jsme vybrali se asi žádná zábava čekat nedá, jenže ony úplně stejně vypadají i její skeče. Andy si nalije vodu z ledničky, protože se jí nechce jít do sklepa - Andy jde do koupelny a udělá si culík, aby jí, dle jejích slov, bylo pohodlně. A teď si tipněte, co z toho je ve skeči a co je ve weekend routine. Ač to vypadá, že by obojí mělo být radši vůbec nikde, tak první je skeč (mimochodem s Veronikou Spurnou, to se holky fakt našly), druhé routine. Jediné co je snad trochu zajímavé je, že Andy se ráno probudí vedle notebooku, na kterém jí dohrává film, který si pustila večer předtím. Jako mít pod postelí časoprostorovou trhlinu, a přesto točit videa o tom, jak si maže chleba, je asi to, co Andy vystihuje nejvíc.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.
28. 03. 2018

3
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.