novinka
Zdroj: youtube.com

ATI A PITOMÉ INSTAGRAMOVÉ CITÁTY!

Ati je opět po čase jeden z těch youtuberů, které asi není třeba představovat. Ale kdyby někdo přeci jen nevěděl, tak Ati dělá úplně všechno. Tak už to víte. A kdyby teda někdo nevěděl co znamená úplně všechno, tak Ati vaří, komentuje aktuální dění, dělá skeče, hodnotí ostatní youtubery, jezdí do Las Vegas, hodnotí Las Vegas. A ještě každý druhý týden vydává ask, kde se ho jeho fanoušci například ptají jestli chtěl být v mládí popelářem, on řekne že ne, a jde se dál. Takže má tak dalších pět let co točit, než na to někdo přijde zřejmě.

Asi všichni známe takové ty hlubokomyslné citáty, které lajkují nebo sdílejí naši slabomyslní kamarádi. Ati už potřetí vybral z instagramu ty, které jsou podle něj nejpitomější. No a pak už si z nich jen dělá něco jako srandu, jak se asi dá čekat. Nutno dodat, že není snažší cíl, než výžblepty dvanáctiletých holek, ale tak každej nemůže být tak hustej jako my, a alespoň za nápad musíme Atiho pochválit.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.


30. 03. 2018

0
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.