novinka
Zdroj: youtube.com

BÉ HÀ STYLEWITHME A JEJÍ JARNÍ OBLÍBENCI!

Bé Hà, nebo Míša, nebo Thu Ha (opravdu netušíme jak se vlastně jmenuje, všude to má jinak) píše v informacich o sobě, že je 20letá česká youtuberka s vietnamskými kořeny. Dále uvádí, že na jejím kanále najdete videa primárně o módě, kosmetice, vaření či DIY, ale v poslední době se snaží ubírat trochu jiným směrem. A to trochu znamená opravdu jen trochu. Na jejím kanále najdete pravda asi 10 skečů (srandovních asi jako čaj), ale tím ten jiný směr končí.

Takže tězko sem vybrat něco jiného než video o módě atd. Nejsme si úplně jistí, jestli podobné video vydavá Bé Hà nějak pravidelně, a jsme líní to hledat, ale musíme říct, že je to přeci jen trošku jiné, než všechny ostaní tutoriály. Což je dané jen díky tomu, že to není jen dalších 10 minut o nějaké řasence, ale je to tak nějak o všem. A dozvíte se to už z názvu, čili se můžete ještě před spuštěním rozmyslet, jestli vás to bude zajímat, nebo jen ztratíte 5 minut.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.


03. 04. 2018

0
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.