novinka
Zdroj: youtube.com

DESET TVÁŘÍ MARTINA ROTY!

Minule jsme psali o tom, jak to vypadá, když ma youtuber dva kanály. Dnes se podíváme na člověka, který jich má 6, leč se na některých podílí jen částečně. Martina Rota je youtuber už osm let, a patří tak bezesporu k těm, které není třeba nijak zvlášť představovat. Jako první tělesně postižený Čech zdolal Kilimandžáro, Elbrus a před měsícem neúspěšně Aconcagua. O všech těchto cestách a dalších, někdy až blaznívých dobrodružstvích, se dozvíte z jeho osobního kanálu.

Jestli jste si z předchozích řádek, nebo videí z jeho profilu, udělali jakýsi obrázek, tak pro vás bude asi šok, když se teď podíváme na jeho hlavní kanál, který nese název: Naprosto Retardovaný. Člověk v baretu s psíma známkama na krku, vám před nástěnkou plnou zbraní povětšinou vypráví, kdo nebo co, ho zrovna nasralo. Přijmete-li, že se jedná o nadsázku, a pokud preferujete trošku vyzrálejší formu a projev, budete spokojeni.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.
19. 06. 2018

0
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.