novinka
Zdroj: youtube.com

JAK SE NEZASMÁT U SKEČE A PŘESTO POCHVÁLIT!


Katuš Tomíčková je zajímavá asi jen tím, že se kamarádí s Adele Brandi, což zároveň mnohé vysvětluje. Její kanál je těžké zařadit, protože dělá ode všeho něco. A jelikož už jsme se dlouho nezasmáli, tak se pojďme podívat na skeč.

Víte, jak nakupuje člověk, který chodí jen do slev? Přijde do obchodu, podívá se na cenovku kabátu a řekne: "Dvanáct set? Tak to jdu do slev." Jak vidíme na příkladu z předchozích vět, tak i když něco začnete vyprávět jako vtip, neznamená to, že je to vtip. Nicméně to je přesně to, na co sází valná většina youtuberů a na co valná většina jejich fanoušků přistupuje. Což v praxi znamená, že jakmile je u videa napsáno skeč, tak už jste připravení, že teď se zasmějete, a to opravdu za každou cenu ( viz Bára Votíková o pár novinek zpátky).

A v tomhle je Katuš celkem unikát, neb ať její fanoušci hledali, jak hledali, tak nic nenašli. Takže se v komentářích opakuje jen, že je Katuš super a že to video je super ( v čemž mají napůl pravdu, protože je to opravdu video), což je ekvivalent "vtipné" příhody vyprávěné Martinem Dejdarem, po které se publikum nezasměje, ale zatleská a Jirka Krampol řekne: Tak to je dobrý.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.18. 03. 2018

0
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.