novinka
Zdroj: youtube.com

JAK SI VYFOTIT DÝNI NA INSTAGRAM JAKO HUSŤÁK!?!

Luci je další youtuberka z kategorie make-up, haul, vyrobte si rámeček na fotky. Marně vzpomínáme kdy, nebo jestli vůbec, jsme viděli českou youtuberku, která by nebyla primárně beauty blogerka. Snad s vyjímkou Báry Votíkové, by se místo svých skečů měla radši vyrábět rámečky na fotky. Nicmnéně Luci, krom všeho výše zmíněného, studuje fotografickou školu, takže se pár jejích videí alespoň trošku odlišuje.

Když píšeme pár, tak myslíme opravdu pár, jakože dvě. Jak na začátku videa Luci říká, tak jedno už na podobné téma udělala, ale údajně tam nestihla dát všechno co chtěla, což je skoro až s podivem, když vidíte obsah tohoto „doplňujícího" videa. No zkraťme to, kdo by čekal nějaké opravdové rady pro začínající fotografy, tak bohužel. Dozvíte se akorát jak fotit cool fotečky na instagram, a že na podzim byste měli fotit dýně a padající listí. Opravdový labužníci si můžou vyfotit i mlhu. No už aby byl podzim, díky Luci.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.08. 04. 2018

1
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.