novinka
Zdroj: youtube.com

JAK SNADNO SE DÁ VYDĚLAT NA NÁHLEDU VIDEA?!?

Vadim Tkačenko alias Vadak je Rus, který se narodil v Čechách. Tohle si přečtete snad v každém článku o něm, protože je to asi zajímavé či co. Nicméně rusky nemluví, a přestože asi už dost lidí otrávil, tak to nebylo Novičokem. Čili informace o tom, že je Rus, je tak bezpředmětná, že se sami sobě divíme, že o tom píšeme. Jeho kanál je plný dost podivných videí, clikbaitů, občas i nějaké písně a Vidraila.

Dnešní video je staré dva roky, a moc nevypovídá o Vadimově tvorbě, přesto stojí za to se u něj zastavit. Skoro 18 milionů zhlédnutí. To je hned po Mishovi druhé nejvyšší číslo české youtube scény. Na video, ve kterém do sebe akorát píchají prstem s Fallenkou, celkem neuvěřitelné číslo. Jak je tohle tedy možné? Jednoduše, původní náhled videa, totiž byl ještě před časem jiný, než který vidíte teď. Přetočte si video na čas 1:40, odkud byl původní náhled a užasněte. Ano, takhle málo stačí, abyste oslovili 18 milionů lidí. Vzhledem k cenové politice Youtube v roce 2015, si snad ani nechcete počítat kolik peněz z toho Vadim měl, a hlavně jaký vzkaz tím vyslal všem ostatním, nebo začínajícím youtuberům. Proč tvořit jakýkoliv obsah, když si stačí stáhnout tepláky vedle Fallenky, a mocná ruka (ve slipech) asijského trhu už se o to postará.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.02. 04. 2018

1
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.