novinka
Zdroj: youtube.com

JITKA POODHALÍ ZAKULISÍ FOTOMODELINGU!

O Jitce Nováčkové, alias první české modelce-youtuberce, jsme už jednou psali. Bylo to ovšem v době, kdy její kanál teprve začínal a žádné z jejích videí zatím nenabízelo to, co by asi všechny zajímalo. A to sice, jak vypadá zákulisí světa modelingu. Nicméně skoro po roce už je z čeho vybírat, tak se dnes na jedno takové pojďme podívat.

Kdo čekal kokain a zvracení bude asi zklamaný. Očividně dnešní focení probíhá stylem, nalíčit-učesat-obléct-pohoupat se na laně, a tak pořád dokola. Škoda, že Jitka k popiskům ve videu nepřidává, i jak dlouho jednotlivé scény trvaly.  Takto z dálky to totiž vypadá jako zábava na půl dne. Nicméně můžeme vidět, že modeling není jen převlékání a líčení, ale pořádná dřina. Takže až budete příště tvrdit, že modelky jsou (doplň klišé), představte si, jestli byste se dokázali smát na někoho, kdo vás pošle se čtyřikrát po sobě převléknout. To chce buď um, nebo sedativa. A ani na tom laně vás nenechají pořádně pohoupat...

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.


21. 05. 2018

4
0
před 3 lety
Že modelky zvrací je klišé samo o sobě, ale je zajímavý, jak tam připravili tolik jídla na to focení. Jako kdyby chtěli ukázat, že modelky opravdu jí.
před 3 lety
Miluju.
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.