novinka
Zdroj: youtube.com

KDYŽ YOUTUBEŘI VAŘÍ!

U Martyho najdete, kromě takových těch klasických youtuberských klasik, hodně videí, ve kterých vaří, nebo prozkoumavá opuštěná místa. Na to vaření se dneska podíváme, protože se na český Youtube pomalu vkradá jako trend, a kdo něco nevaří, nebo alespoň neochutnává, tak alespoň vyrábí sliz.

Opravdu těžko říct pro koho jsou podobná videa určená. Když vám youtubeři dávají tipy na snídani, tak dejme tomu. Na tom nikdo nemůže nic zkazit a nemusíte ani pochybovat, jestli to samotný youtuber vlastně umí, nebo jestli byste to uměli vy. Ale pekli byste podle youtubera třeba kachnu? No nebudeme vás napínat, nikdo v komentářích opravdu nepíše, že si ten recept hned vyzkouší, a podle Martyho výrazu je vidět, že si je sám dost nejistý co to vlastně dělá. Čili jako videorecept to asi opravdu nikoho nezajímá a jestli vám stačí k zábavě to, že nekomu nejde chvíli vyndat těsto z mísy, tak to už si klidně pusťtě Báru Votíkovou.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.19. 04. 2018

0
1
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.