novinka
Zdroj: youtube.com

KOVY UMÍ VYUŽÍT SVŮJ VLIV K DOBRÝM VĚCEM!

O Kovym už jsme jednou psali, čili ho asi není třeba nikterak zvlášť znovu představovat. Nehledě na to, že jako jeden z nejvýraznějších českých youtuberů ani žádné zvláštní antré nepotřebuje. Jediné co snad stojí za zmínku je, že Kovy postupně upouští od videí, ze kterých by i Zdeňku Troškovi vstávali chlupy na zádech, a čím dál víc se zaměřuje na témata, která jdou za hranici čisté zábavy, a tomu i přizpůsobuje jejich formát. Na jedno takové se podíváme dnes.

Takovéhle video si může opravdu dovolit jen málokterý český youtuber. To co by u ostatních bylo jen trapné hraní na city, Kovymu věříte. Což je dané nejen tím, že si vybudoval pozici, ve které už nemusí nikomu nic dokazovat, ale kdo Kovyho sleduje už déle, tak zároveň ví, že byl vždycky tak nějak angažovaný a že svůj vliv využíval, ať už k zájmu mladých o politiku atd., nebo jako teď k propagaci nadace pro seniory.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.
26. 04. 2018

5
0
před 3 lety
Kovy je lepší než Jirka Král, kterej by měl místo vymýšlení hamburgerů, radši zase věnovat čas svým videím. Kovy super, jen tak dál.
před 3 lety
TOP!
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.