novinka
Zdroj: youtube.com

KTERAK MLUVIT DESET MINUT A PŘITOM NIC NEŘÍCT!


Lucy je ne úplně začínající youtuberka, ale patří, řekněme, k novějším tvářím na Youtube scéně. Její kanál stojí hlavně na make-up tutoriálech a vlozích, proto jsme dnes záměrně vybrali video z jiného ranku.

Storytime může být občas i zajímavý a jako další z formátů youtuberingu slaví docela úspěch. A to hlavně u youtuberů samotných, protože když neví co, tak udělají storytime. Což je zároveň dost svízel, protože je hned během první minuty poznat, jestli mají co říct, nebo se jim jen nechtělo tenhle týden nic vymýšlet, a tak nám poví, jak spadli před rokem z koně. Lucy je v tomto vskutku unikát, protože sice samozřejmě taky nemá co říct, ale mluví a mluví a mluví. A vy si po pěti minutách říkáte, ty jo, kolik je asi hodin v Jižní Koreji a Lucy mluví a mluví, a dokonce vystřihává i pauzy na nádech, aby stihla říct 800 slov za minutu, i když je pravda, že toho docílí hlavně tím, že stokrát zopakuje: "Jestli se na tohle video dívá Týnka,"...

...tak je asi podobná ----.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.18. 03. 2018

0
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.