novinka
Zdroj: youtube.com

NAUČTE SE ANGLICKY S MICKEYHO KLUBÍKEM!

Bronislav Sobotka asi nepatří mezi nejvíc cool youtubery, ale na rozdíl od mnohých, se díky němu, alespoň něco nového dozvíte a naučíte. Sám o sobě říká, že je nadšený učitel angličtiny z Brna, který pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny.

Už dlouho jsme neměli tak smíšené pocity, jako u sledování Broňových videí. Na jedné straně se patrně dozvíte, že jste dělali celou dobu chybu, ať už ve výslovnosti, nebo v čemkoliv jiném co se angličtiny týče, tudíž budete rádi, že jste se něco přiučili. Na straně druhé...ta forma, kterou se to dozvíte. Bronislav totiž vypadá, že když zrovna neučí, tak si pověsí na krk ceduli s nápisem free hugs, a jde oblažovat štěstím lidi někam k místní poště. Čili jestli se chcete trošku přiučit anglicky, a nevadí vám se to dozvědět formou, jak z Mickeyho klubíku (kde je teda Mickey dost parádně nafrčenej, či co se to Broňovi děje), tak jsou tohle videa pro vás.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.


05. 04. 2018

0
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.