novinka
Zdroj: youtube.com

NEJZNÁMĚJŠÍ PRANKSTEŘI U NÁS!

Pimps je youtuberské duo, které více či méně sazí hlavně na pranky. Na jejich kanále najdete také různé socialní experimenty (jako například kolik lidí zapálí dítěti cigaretu) , které teda chlapci dost okatě odkoukali od zahraničních youtuberů. Případně se ještě nechávají poslat v krabici Českou poštou, nebo se pokouší přespat například v Ikei.

O Pimps asi nejvíc vypoví sestřih jejich nejlepších pranků za rok 2017. Jako asi u všech pranksterů, je i tady na místě základní a zásadní otázka, a to jestli jsou jejich videa autentická. Sami kluci k tomu v jednom z rozhovorů říkají toto: „V začátcích jsme měli některé pasáže videí s ostatními aktéry předem dohodnuté. Když si toho diváci všimli, že situace nebyla reálná, přiznali jsme to. Nechceme divákům lhát." Volně přeloženo: Nechceme divákům lhát, a tak lžeme jen do doby, než si toho někdo všimne. Tímto přiznáním, může nastat situace, kdy víc přemýšlíte nad tím, jestli je video reálné, než nad jeho obsahem.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.


12. 04. 2018

2
0
před 2 lety
Ten poslední prank :D zamrzí.
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.