novinka
Zdroj: youtube.com

PETR LEXA VS. HOGGY!

Dneska se podíváme hned na dva youtubery. Prvním bude Petr Lexa a druhým Hoggy. Oba mají dohromady přes milion odběratelů, takže asi není nutné je nějak blíž představovat. Pro vysvětlení - Hoggy je postava, kterou hraje Petr Lexa, a Petr Lexa je Petr Lexa. Že si youtubeři pro vystupování před kamerou vyberou nějaké alterego, je věc poměrně častá, nezvyklé ovšem je, že by měli zároveň kanál pod svým vlastním jménem. Jak tohle funguje, se dozvíme v následujících videích.

V prvním od Hoggyho jde o skeč, čemuž je vlastně věnovaná převážná část celého kanálu. Co k tomu říct, asi dost lidí se zasměje, pár lidí jen sleduje, jak moc zuřivě dokáže Petr hrát obočím. A teď přichází ta zajímavější část. V popisku videa totiž najdete odkaz, kterým se prolnete do světa Petra Lexy, kde vysvětlí, jak vyrobil triky do svého skeče. A tohle není jen obyčejné making of, na první pohled je celkem jasné, že jste najednou úplně někde jinde. Obočí zůstavá většinu času vodorovně a možná byste ani neřekli, že ten "šašek", kterého jste sledovali před chvílí, je jedna a ta samá osoba. Na kanálu Petra Lexy pak najdete například videa ze zákulisí Slzy nebo celkově věci pro trošku dospělejší publikum. 

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE a ZDE.08. 06. 2018

1
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.