novinka
Zdroj: youtube.com

ZATÍM NEJVĚTŠÍ WTF TOHOTO ROKU!

Annie Camel je teprve 14 let, přesto už za sebou má poměrně úspěšnou, dvouletou kariéru na Youtube. Její kanál je plný věcí, které byste asi čekali. Nějaký ten haul sem tam, občas unboxing, video o tom co dostala k narozeninám, a jak bylo na táboře. Nic výjimečného, tudíž ani nic o čem psát...až na poslední video.

Tohle by bez nadsázky mohlo být asi nejvíc WTF video tohoto roku (přesto že je teprve duben). I když je to patrné na první pohled, tak i Annie sama přiznává, že je to celé reklama na, po letech vracející se, Kačeří příběhy. Budiž, ale být tím, kdo za tohle dal Annie peníze, tak se zastřelím do nohy. Jako proč zrovna do tohohle videa obsadila Annie poprvé svoje rodiče, má snad ještě "logické" vysvětlení. V době kdy se vysílali první Kačeří příběhy nebyla na světě, takže asi potřebovala někoho, kdo by o tom řekl pár slov, když už bylo tak zatěžko, aby se na pár dílů podívala sama, či co. Že se její rodiče, kterým muselo být v té době minimálně 20 let, dívali na Kačeří příběhy je s podivem, do doby než se ukáže, že si pamatujou jenom tu znělku, kterou pak pět minut komentují. A tady přichází ten zlom, proč by si kdokoliv soudný myslel, že tohle bude někoho zajímat. "Mně se líbilo, jak strýček Skrblík skočil do těch peněz", říka otec. Aha, tak to si ty nové Kačeří příběhy nenechám ujít.

 Mimochodem, tohle není ten případ reklamy, kdy je něco tak blbé, že se o tom všude (minimálně tady) píše. Jejich cílovka (10+) je, soudě dle komentářů spokojená  a všichni ostatní na tohle ani nenarazí.

Tohoto youtubera můžete ohodnotit ZDE.06. 04. 2018

0
0
Procházením našich stránek potvrzujete, že jste se seznámili s tím, co cookies jsou, jak je můžete odmítnout, a jak zpracováváme osobní údaje.